Obecnie największą w Polsce pracownią architektoniczną jest biuro Z500, które oferuje sprzedaż projektów domów nowoczesnych. Firmę tworzą architekci, którzy posiadają nie tylko doświadczenie, ale również wiedzę i pasję, z jaką oddają się pracy nad rzeczonymi projektami. Oprócz ich sprzedaży, biuro architektoniczne Z500 oferuje swoim klientom także bezpłatną adaptację, wycenę oraz zmiany w projekcie dla zainteresowanych klientów.

Oferta usług pracowni architektonicznej Z500

Pracownia architektoniczna Z500 oferuje oryginalne projekty domów, które można śmiało nazwać projektami wybiegającymi w przyszłość. Wspomniane biuro architektoniczne bowiem kieruje się dewizą tworzenia projektów, które będą nie tylko nowoczesne, ale również i ergonomiczne oraz energooszczędne. Dla przyszłych właścicieli domów z kolei okażą się spełnieniem marzeń o własnym kącie.

Marka o zasięgu międzynarodowym

Pracownia Z500 to marka, która nieustannie się rozwija, poszerza własne horyzonty oraz wiedzą. Właśnie dlatego - jako jedyna w Polsce - posiada także swoje oddziały zagraniczne na całym świecie, nie tylko w Europie, ale również i w Azji oraz w Stanach Zjednoczonych. Taki zasięg pozwala więc architektom zbierać, a następnie wykorzystywać cenne doświadczenie, co przekłada się również na jakość projektów.

Sprzedaż projektów domów nowoczesnych

Pracownia Z500 obecnie posiada w swojej ofercie ponad 100 projektów domów nowoczesnych, jednakże baza ta nieustannie się poszerza o nowe. Ich powierzchnia użytkowa wynosi od 22 metrów kwadratowych nawet do ponad 500 metrów kwadratowych. Wśród nich znajdują się na przykład domy drewniane, domy z bali, wzorowane na stylu kanadyjskim oraz amerykańskim, dwulokalowe, energooszczędne i tak dalej.

Bezpłatna wycena i adaptacja projektu

Pracownia architektoniczna Z500 oferuje swoim klientom również bezpłatną wycenę zmian, budowy oraz ich adaptacji. Zainteresowani mogą poprosić o taką usługę poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej biura, w którym wystarczy podać m.in. nazwę projektu, dane kontaktowe i opis interesujących klienta zmian.