Biuro architektoniczne Z500 oferuje swoim klientom jedną z największych baz projektów domów nowoczesnych na sprzedaż. Jest to firma, którą tworzą architekci wkładający w swoją pracę całe serce. Ponadto, starają się skupiać na każdym szczególe. Projekty można zarówno zakupić przez Internet, jak też i wcześniej przejrzeć. Wszystkie posiadają niezbędne informacje, takie jak między innymi ilość pokoi i ch powierzchnia, ilość łazienek, rozmieszczenie pomieszczeń, wysokość budynków i tym podobne.

Pracownia architektoniczna Z500 oferuje unikalne projekty domów, które można śmiało nazwać projektami wybiegającymi w przyszłość. Priorytetem biura architektonicznego jest tworzenie domów nowoczesnych, ergonomicznych oraz energooszczędnych.

Usługi biura architektonicznego Z500 

Pracownia Z500 to marka, która nieustannie się rozwija i - jako jedyna w kraju - posiada także swoje oddziały zagraniczne na całym świecie, nie tylko w Europie, ale również i w Azji oraz w Stanach Zjednoczonych. Taki zasięg pozwala architektom zbierać, a następnie wykorzystywać cenne doświadczenie. To przekłada się również na projekty, które charakteryzują się między innymi zwartą bryłą, dużymi przeszkleniami, narożnymi oknami, a także ciekawą, oryginalną elewacją.

Sprzedaż projektów domów nowoczesnych

Pracownia Z500 obecnie posiada w swojej ofercie ponad 100 projektów domów nowoczesnych, jednakże baza nieustannie rośnie. Ich powierzchnia użytkowa wynosi od 22 metrów kwadratowych nawet do ponad 500 metrów kwadratowych. Wśród nich znajdują się m.in. domy drewniane, z bali, kanadyjskie, amerykańskie, dwulokalowe, energooszczędne, z poddaszem i tym podobne.

Bezpłatna wycena i adaptacja projektu

Pracownia architektoniczna Z500 oferuje swoim klientom również bezpłatną wycenę zmian, budowy oraz ich adaptacji. Zainteresowani mogą poprosić o taką usługę poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej biura, w którym wystarczy podać m.in. nazwę projektu, dane kontaktowe i opis interesujących klienta zmian.